3 kardeşin (2 adet abla) şımarık küçüğü olmak için doktor baba ve eczacı bir annenin çocuğu olarak 20.02.1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Üniversite için Ankara’ya gidene kadar İstanbul’da okudum. Yeşilköy 50. yıl Lisesinden mezun oldum.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrencilik sonrası uzmanlık eğitimi için tekrar İstanbul’a döndüm. Uzmanlık sonrası ayrıldığım İstanbul’a Yozgat’ tan sonra , 10 yıl boyunca Bursa ‘da yaşadım ve daha sonrasında tekrar İstanbul’a döndüm.

Ankara Üniversitesi Tıp fakültesine 1995 yılında girdim ve 2001 yılında mezun oldum. Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasımı 2002 ve 2006 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hastanesi / İstanbul’da yaptım.

Mecburi Hizmet görevimi Yozgat Şehri Doğum evi ve Sarıkaya Devlet Hastanesinde tamamladım. Sonrasında ise 9 yıl boyunca Mudanya Devlet Hastanesi/Bursa‘ da ve daha sonra Medical Park Hastanesi bünyesinde çalıştım. Daha sonra Lilyum Tıp Merkezinde ve Reyap Hastanesinde çalıştım. Medihaus Cerrahi Merkezinde çalışmaktayım.

Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Bir Sorununuz mu Var?

Whatsapp'tan Ulaşabilirsiniz!
1