Image
Mecburi Hizmet görevimi Yozgat Şehri Doğum evi ve Sarıkaya Devlet Hastanesinde tamamladım. Sonrasında ise 9 yıl boyunca Mudanya Devlet Hastanesi/Bursa ‘ da çalıştıktan sonra Eylül 2018 tarihinden beri Medical Park Hastanesi'nde çalıştım. 2020'den itibaren Arnavutköy'deki Lilyum Tıp Merkezi'nde çalışmaktayım.
RANDEVU AL
Takip Edebilirsiniz
Ankara Üniversitesi Tıp fakültesine 1995 yılında girdim ve 2001 yılında mezun oldum. Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasımı 2002 ve 2006 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hastanesi / İstanbul’da yaptım.
Op. Dr. Mete Kürşat KOÇ
Op. Dr. Mete Kürşat KOÇKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mecburi Hizmet görevimi Yozgat Şehri Doğum evi ve Sarıkaya Devlet Hastanesinde tamamladım. Sonrasında ise 9 yıl boyunca Mudanya Devlet Hastanesi/Bursa‘ da ve daha sonra Medical Park Hastanesi bünyesinde çalıştım. 2020'den itibaren Lilyum Tıp merkezinde çalışmaktayım.
3 kardeşin (2 adet abla) şımarık küçüğü olmak için doktor baba ve eczacı bir annenin çocuğu olarak 20.02.1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Üniversite için Ankara’ya gidene kadar İstanbul’da okudum. Yeşilköy 50. yıl Lisesinden mezun oldum.
Op. Dr. Mete Kürşat KOÇ
Op. Dr. Mete Kürşat KOÇKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrencilik sonrası uzmanlık eğitimi için tekrar İstanbul’a döndüm. Uzmanlık sonrası ayrıldığım İstanbul’a Yozgat’ tan sonra , 10 yıl boyunca Bursa ‘da yaşadım ve daha sonrasında tekrar İstanbul'a döndüm.
Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili bir sorunuz mu var?

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Güncel tedavi protokolleri takip edip sizin tedavinizi gerçekleştiriyoruz. Tüm dünyada uygulanan tedaviler dışında özel bir beceri veya yeteneğimiz yok. Sadece sizi doğru bilgilendirmek , tedavi seçeneklerine dahil olmanızı sağlamak, ulaşılabilir ve anlaşılabilir olmayı hedefliyoruz.

• Gebelik Takibi

• Riskli Gebeliklerin Takibi

• İnfertilite (Kısırlık ) tedavileri

• Laparoskopik (Kapalı )Ameliyatlar

• İdrar Kaçırma Problemleri

• Çikolata Kistleri (Endometriozis)

• Menapoz

Gebelik Planlıyorum

Neden hala gebe değilim?

Acele etmeyiniz, pek çok çift çocuk sahibi olma kararından hemen sonra gebe kalabileceğini düşünür. Fakat ay başına gebelik oranı aslında zennedilenden düşüktür. Korkmayın, panik olmayın, acele etmeyin. Hayat bir sonuçlar değil süreçler toplamıdır.

Çok zor bir gebelik geçiriyorum

Endişeşelerim ve korkularım gebelik döneminden keyif almamı engelliyor.

Unutmayın, gebelik bir bakış açısı ile bir ömür boyu sürecek bir endişenin de başlangıcıdır. Çocuğunuz doğduğunuzda endişeleriniz azalmayacak. Endişelerinizle yaşamayı ve hayattan keyif alabilmeyi öğrenmek için gebelik çok faydalı bir okuldur.
Kadın Doğum Uzmanı Arnavutköy
Adres

Yeşilkent, 2011. Sk. No:25, 34515 ESENYURT/İSTANBUL
Esenyurt Reyap Hastanesi
 

Randevu Al

Telefon
0530 873 71 51

Esenyurt Reyap Hastanesi
0850 473 77 77

Sosyal Medya