HAKKIMDA

Ankara Üniversitesi Tıp fakültesine 1995 yılında girdim ve 2001 yılında mezun oldum. Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasımı 2002 ve 2006 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hastanesi / İstanbul’da yaptım.

WhatsApp Image 2019-02-13 at 13.24.32

Mecburi Hizmet görevimi Yozgat Şehri Doğum evi ve Sarıkaya Devlet Hastanesinde tamamladım. Sonrasında ise 9 yıl boyunca Mudanya Devlet Hastanesi/Bursa ‘ da çalıştıktan sonra eylül 2018 tarihinden beri Medikal Park Hastanesi bünyesinde çalışmaya başladım.

WhatsApp Image 2019-02-13 at 13.24.37

3 kardeşin (2 adet abla) şımarık küçüğü olmak için doktor baba ve eczacı bir annenin çocuğu olarak 20.02.1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Üniversite için Ankara’ya gidene kadar İstanbul’da okudum. Yeşilköy 50. yıl Lisesinden mezun oldum.  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrencilik sonrası uzmanlık eğitimi için tekrar İstanbul’a döndüm. Uzmanlık sonrası ayrıldığım İstanbul’a Yozgat’ tan sonra , 10 yıldır Bursa ‘da yaşamak sureti ile henüz dönemedim.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili bir sorununuz mu var ?

Randevu almak istermisiniz ?

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Güncel tedavi protokolleri takip edip sizin tedavinizi gerçekleştiriyoruz. Tüm dünyada uygulanan tedaviler dışında özel bir beceri veya yeteneğimiz yok. Sadece sizi doğru bilgilendirmek , tedavi seçeneklerine dahil olmanızı sağlamak, ulaşılabilir ve anlaşılabilir olmayı hedefliyoruz.

  • Gebelik Takibi
  • Riskli Gebeliklerin Takibi
  • İnfertilite (Kısırlık ) tedavileri
  • Laparoskopik (Kapalı )Ameliyatlar
  • İdrar Kaçırma Problemleri
  • Çikolata Kistleri (Endometriozis)
  • Menapoz

Gebelik Planlıyorum

Neden hala gebe değilim?

Acele etmeyiniz pek çok çift çocuk sahibi olma kararından hemen sonra gebe kalabileceğini düşünür. Fakat ay başına gebelik oranı aslında zannedilenden düşüktür. Korkmayın, panik olmayın , acele etmeyin. Hayat bir sonuçlar değil süreçler toplamıdır.

Çok zor bir gebelik geçiriyorum.

Endişelerim ve korkularım gebelik döneminden keyif almamı engelliyor.

Unutmayın gebelik bir bakış açısı ile bir ömür boyu sürecek bir endişenin de başlangıcıdır. Çocuğunuz doğduğunda endişeleriniz azalmayacak. Endişelerinizle yaşamayı ve hayattan keyif alabilmeyi öğrenmek için gebelik çok faydalı bir okuldur.

Size yardımcı olabileceğimiz bir konu olduğunu düşünüyorsanız.

.

Randevu Almak İstiyorum